Služby

Jedným z poslaní našej spoločnosti je starostlivosť o výpočtovú a kancelársku techniku našich zákazníkov. Počas niekoľko ročnej praxe sme získali široké skúsenosti, vďaka ktorím sa radíme medzi profesionálov v našej oblasti. Našim základným princípom je komplexný prístup k zákazníkovi. To znamená, že sa nemusíte obracať na viacerých dodávateľov IT riešení, ale priamo na nás, tým vám zabezpečíme všetky oblasti presne na mieru.

Správa PC a serverov znamená pravidelnú zmluvnú starostlivosť, ktorá garantuje zákazníkom výhody oproti nezmluvnému servisu. Zmluvné partnerstvo s kvalitným dodávateľom služieb Vám zabezpečí:

 bezchybnú prevádzku serverov, počítačov, ekonomických systémov a registračných pokladníc
 zvýšenie efektívnosti IT prostredia
 nepretržitý rozvoj Vášho IT
 úspory nákladov a iné výhody

Okrem iného Vám ponúkame široké spektrum služieb vrátane správy počítačov, správy sietí, zálohové riešenia, zabezpečenie dát, zabezpečenie ochrany údajov pred zneužitím neoprávnenými osobami, softvérové riešenia na mieru, záchranu dát, obnovu vymazaných dát, predaj a servis hardware, software, tvorbu a aktualizáciu firemných web stránok, internetový marketing, optimalizáciu pre vyhľadávače s preukázatelnými výsledkami, a iné ...

Ďalšími nami poskytovanými službami sú:
 
kompletné služby v oblasti pripojenia do siete Internet (pripojenie, mailové a webhostingové služby)
software audit (komplexné služby legalizácie firemných software riešení)